Müşterilerimiz Gözünden İTC Tur


Bu yazımızda müşterilerimizin İTC TUR google yorumlarına yer verdik. Yazılara İTC TUR google yorumlarından da ulaşabilirsiniz.

Yesim Targaoglu (Google Yorumu):

Ömür boyu hatırlanacak anılar bıraktık kapadokya da.Cok tereddütlerimiz vardı.Ama asla pişman olmadık.Personel çok guler yüzlü ellerinden geldiğince hepimizle tek tek ilgilendiler.Her şey için çok teşekkür ederiz  


Hilal Akar ( Google Yorumu):

Dolu dolu geçmiş 2 gün bırakıyorum sizlere. Yıllardır tanışıyormuşuz gibi samimiyetiniz ve alakanız için çok teşekkür ederiz ???? Eskişehir- Sivrihisar ????


Reyhan Önsen(Google Yorumu):

Beş yıldız az daha çok olmalıydı.sekiz kişi kapadokya turuna katıldık kar yağışının en yoğun yolların kapandığı güne denk geldi tüm ekip canla başla bizleri memnun etmek mağdur etmemek için uğraştılar.fiyat uygun olduğu için çok endişeliyim ama inanılmaz memnun kaldık hiç düşünmeden Instagram sayfasını takibe alıp turlarına katılabilirsiniz @itctur


Ramazan Kul(Google Yorumu):

Hemen hemen itc turun tüm turlarlarina katıldım hepsinden son derece memnun kaldım gerek arac gerek guzel yüzlü personel konusunda onerebilecegim firmab????????


Oktay Tapan(Google Yorumu):

Öncelikle her yönüyle çok profosyenel bir şirket rehberleri yardımcıları özellikle kaptanları ve araçları yeni çok konforlu ilk aradığınız günden turunuz bitene kadar hatta bittikten sonra bile ilgi ve alkalarına hayran kaldım teşekkurler İTC ailesi şımarttınız bizi????????????


Subhan Sarac (Google Yorumu):

ULUDAĞ TURUNA KATILDIM rehberimiz ALİ FAKIOĞLU idi başından sonuna kadar çok emek verdi herkesin ayrı ayrı gönlünü hoş etti kimseyi kırmadı sabrından ve işine olan saygısından dolayı tebrik ediyorum, memnun kaldım yine İTC turu tercih ederceğim herkese de tavsiye ederim.


Burcu Ay(Google Yorumu):

İletişimleri, araçlarının konforu ve tur boyunca ilgi alakaları çok iyi. Kesinlikle güvenle turlarına katılabilirsiniz.


Esra Yilmaz(Google Yorumu):

Öncelikle çok kaliteli bir hizmet aldık hiç bu kadarını beklemiyorduk.Güvenilir, mutlu yüzler, neşeli insanlar.


Okan Yurt (Google Yorumu): 

İtc Tur ile 2022 yılbaşı Uludağ Tur'u ile tanıştım.Bu tur efsane geçti.Kendine has ve diğer turlardan ayırdığı özelliklerini saymak isterim. Samimiyet, tesislerde ayrıcalık, eğlence, tur planı dışı eğlenceler..Bursa sonrası kapadokya turuna da katıldım. Hedefim tüm ITC turlarına katılmak :)

İstanbuldan uzaklaşıp, eğlenmek istiyorsan İTC Tur'la kesin tanışmalısınız.


Hanise Alkan (Google Yorumu):

Hayatımda hiç bu kadar güzel,eğlenceli işinin ehli bir tur şirketi daha görmedim. Yeni dostluklar ve arkadaşlar edindim.içten samimi ve hoş personeliyle.Otel deneyimleri çok güzeldi.Zengin yemek çeşitleri vardı. Bir dahaki turlarda görüşmek dileğiyle teşekkürler :)


Zeynep Kahraman(Google Yorumu):

Kesinlikle gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Tur öncesinde ne anlatılıyorsa onu yaşıyorsunuz hatta daha eğlencelisini. Rehberler cok ilgili. Hem gezip öğrenmek hem eğlenmek hem de bütçe dostu bir tatil arıyorsanız kesinlikle doğru adres.